Ervaring

Nu we wat tot rust zijn gekomen, begint het langzamerhand door te dringen dat we een enorme hectische week achter de rug hebben. De week is afgesloten met een indrukwekkend afscheid van Evert.

En dit allemaal dankzij jullie fantastische en professionele ondersteuning.

Zelfs de zon scheen woensdagmiddag. Ook door jullie geregeld? Jullie hebben ons geweldig geholpen. Een dikke 10 plus. Chapeau!

Door jullie is het afscheid persoonlijker gemaakt. En jullie begrijpen in wat voor situatie men zich bevindt als er een geliefde overlijdt. We hebben enorm veel positieve reacties ontvangen. Rest ons nu om de vele kaarten te bekijken en de foto’s die gemaakt zijn tijdens het afscheid.

We wensen jullie veel succes toe met het mooie werk dat jullie doen.

 

Maarten en Wil, Hilversum

Andere ervaringen

Dikwijls komt de dood onverwacht. Zo ook de 4 e april j.l.

Nu, na enkele maanden, komt het besef. Wat een bizar hectische periode ligt er weer achter mij.

Als mantelzorgster voor mijn zwager stond ik die bewuste ochtend op het punt naar een afspraak te gaan in het ziekenhuis toen ik gebeld werd door de huisarts van mijn zwager. Ze hadden hem die ochtend dood aangetroffen in zijn appartement.

Mijn zwager, een man die overal over wilde praten behalve over wat er zou moeten gebeuren als hij niet meer voor zichzelf zou kunnen zorgen en al helemaal niet over zijn eventuele overlijden. Hoe moest ik dat oppakken? Door meerdere trieste omstandigheden ben ik nog maar het enige familielid dat de zorg voor hem had.

De paniek sloeg toe. Onderweg naar het ziekenhuis belde ik de voor mij al zo bekende uitvaartonderneemster. Ondanks dat ze te druk waren brachten ze me in contact met Cavalli Uitvaartbegeleiding. Vrij snel kreeg ik een telefoontje van Amber. Ons gesprekje voelde gelijk goed en zo ontmoette ik die middag Amber en Tessa in het appartement van mijn zwager.

Wat heb ik het getroffen met deze 2 kanjers. In korte tijd waren de situatie en de
familiebanden hen duidelijk en werd ik letterlijk zoveel mogelijk ontzorgd.
Amber en Tessa hebben gezorgd voor een waardig afscheid. Een afscheid op een intieme locatie zoveel mogelijk in de sfeer die paste bij mijn zwager, omringd door zijn eigen spullen en zelfgemaakte schilderijen.

Ook de wijze waarop Amber en Tessa omgingen met en aandacht hadden voor mijn aan alzheimer lijdende schoonzusje (de zus van mijn zwager) trof mij. Zoveel respect, geduld en zo liefdevol.

Wat ben ik jullie ongelooflijk dankbaar. Jullie steun, die ik zo nodig had, heeft mij door weer een pittige tijd heen geloodst. Dat zal me nog heel lang bijblijven.

Lieve Amber en Tessa, dankjewel voor de liefdevolle, respectvolle en professionele wijze waarop jullie het afscheid hebben vormgegeven.

Tineke Glavimans-Weijn, Hoogland

Ik ben nog steeds een beetje verdoofd en aan het bijkomen van alle indrukken en emoties van afgelopen zondag.

Ik wil jullie hartelijk danken voor de goede zorgen voor zijn vrouw en de meiden en de coördinatie in de aanloop naar – en op zondag. Van alle uitvaarten die ik inmiddels heb meegemaakt was dit er eentje die er bovenuit stak door de warmte en persoonlijke benadering die jullie / Cavalli Uitvaartbegeleiding hanteren. Ik heb dat als uniek ervaren wat heeft geresulteerd in een unieke ceremonie. En de opening van Nicole is er ook eentje die ik nog nooit eerder zo mooi en persoonlijk heb gehoord van iemand die een opening verricht: echt heel mooi gesproken.

Begrijp me niet verkeerd als ik zeg dat ik hoop dat ik jullie niet snel weer zal spreken want dan is meestal de aanleiding niet goed. Echter ik kan wel zeggen dat als het dan toch zo is, jullie een diepe indruk op mij (en velen met mij) hebben gemaakt wat een volgend contact vanzelfsprekender maakt. 

 

Christiaan Lavooij, De Meern