Ervaring

Lieve Hanneke & Nicole, onze grote dank voor jullie ondersteuning afgelopen zaterdag… dat hebben jullie echt prachtig en fijn gedaan.

Alle drie hebben we nu een beetje een terugslag maar naast de fijne herinneringen die er al waren zal dit mooie stijlvolle afscheid ons zeker tot steun zijn! Veel liefs van ons 3en.

 

Yvette, Leontine en Elvira, Bilthoven

Andere ervaringen

Wij waren niet tevreden over de uitvaartbegeleiding bij onze vader. Daarom zijn we voor onze moeder (al langdurig ziek) op zoek gegaan naar een andere uitvaartondernemer.

Middels een wensgesprek hebben we kennis gemaakt met Cavalli. Een prettig gesprek waarna er in de basis een opzet lag voor de uitvaart van onze moeder. Toen enige maanden later onze moeder op sterven lag, hebben wij contact opgenomen en heeft Cavalli met veel persoonlijke aandacht en zorg de uitvaartbegeleiding op zich genomen. Zij hebben ons echt ontzorgd en ondersteund. En wat wij ook heel prettig vonden was de transparantie over de kosten. Wij kunnen Cavalli echt aanbevelen.

 

 

Louise Brinkman, Zeist

We kwamen in contact met Amber, na een zware en donkere periode. Gelijk bij binnenkomst voelde het fijn en warm aan. Wat een lieve vrouw!

Het was raar en lastig maar tegelijkertijd ook mooi. Een uitvaart plannen voor je moeder terwijl ze nog leeft… Ze sloot niet alleen mijn moeder in haar hart, maar ook mij en mijn zus. Naast de goede begeleiding die ze gaf, dacht ze echt met ons mee, stond ze elk moment voor ons klaar. De tijd en aandacht die ze heeft besteed, maakte het afscheid in crematorium Daalwijck extra mooi.

Ook mooi is dat ze buiten het ‘boekje’ kan werken en echt oor heeft naar de wensen die we hadden, die voor haar grotendeels nieuw waren. Amber, de vrouw die altijd in het zwart gekleed is, was voor ons een licht puntje in het donker. Dankjewel, je bent geweldig!

 

Chico Ringeling, Utrecht