Ervaring

Wij vonden het belangrijk om een gesprek aan te vragen over de mogelijkheden bij een afscheidsviering.

Wij wisten niet wat ons te wachten stond, maar in alle rust hebben wij de wenskaarten bekeken en de mogelijkheden besproken. Het was een fijn gesprek, met dank aan Amber Cavalli, we houden zeker contact.

 

 

Jan Daalhof, Utrecht

Andere ervaringen

Het wensgesprek, wat zijn mijn wensen voor mijn afscheid, daar ben je niet altijd mee bezig. Om dit met elkaar te bespreken en te ervaren was voor mij heel aangenaam.

Het aangereikte pakket van mogelijkheden, maakte bij mij bepaalde wensen los. De mogelijkheden, waar ik niet van op de hoogte was, kan de behoefte weergeven van wat jij achter wil laten voor degene die je dierbaar zijn. Waarschijnlijk een kant die ze niet gezien hebben van mij. Dit is voor mij een mooie afsluiting van een periode van mijn leven.

 

Krijna Rombout, Bilthoven

Wij zijn heel tevreden met de uitvaartbegeleiding van Cavalli. Er was goed contact met Amber en er zijn veel mogelijkheden.
Wij hebben een hele goede ervaring mogen meemaken, met de voorbespreking hebben we alles goed besproken over de wensen van de uitvaart.
Ook de steun van Amber was mooi en warm en de locatie van funeral care was mooi en rustig.

Bedankt! Petra en Rob Korthof

Petra Korthof, De Bilt