Ervaring

Wat ben ik blij dat ik met Cavalli heb mogen samenwerken! Het afscheid van mijn man is zo ontzettend mooi geworden dat ik daar nog dagelijks troost uit kan putten.

Ook voor mijn kinderen was het mooi. Amber en Hanneke hebben zo goed geluisterd, gekeken en gevoeld dat het een afscheid werd dat nog mooier was dan ik had verwacht. Dank jullie wel!

 

Marloes Barenbrug, Overasselt

Andere ervaringen

Vandaag is het precies twee jaar geleden dat we afscheid namen van mijn zus. Nu pas heb ik ruimte om terug te kijken naar deze dag en er iets over te schrijven. Mijn zus had kanker.

De dag dat ze het leven liet, zouden we nog naar een MRI-onderzoek gaan, maar ze was te moe, echt moe. Zonder woorden wisten we dat het tijd was om te gaan. Ik beloofde haar dat we er een mooi en bijzonder afscheid van zouden maken. Maar ik wist niet hoe. We wisten niet eens of ze begraven of gecremeerd wilde worden.

Ze heeft gevochten voor het leven en er was geen ruimte om over de dood na te denken. Samen met Nicole hebben we hele mooie gesprekken gehad over het leven van mijn zus en waar ze waarde aan hechtte, zoals haar spiritualiteit. Nicole filterde al deze informatie en samen gaven we vorm aan de prachtige invulling van deze bijzondere dag.

Ik kan niet beschrijven hoe fijn het was dat er zo werd meegedacht en wat er allemaal mogelijk was. Zelfs met de COVID-maatregelen was het een warm afscheid. Alles stond in het teken van mijn zus en haar spirituele reis naar een andere wereld. Het ging niet om ons en hoe vreselijk wij haar zouden missen. Het ging om haar.

We zaten op kussens op de grond om haar heen. Er waren klankschalen, Tibetaanse belletjes, geuren, wenskaartjes, losse bloemen, muziek, een koets en de natuur, om haar te helpen om los te laten met heel veel liefde om haar heen. Het was geen doorsnee afscheid en ik ben Cavalli Uitvaartbegeleiding erg dankbaar dat we zo’n bijzonder afscheid voor mijn zus hebben kunnen realiseren.

Ondanks het grote verdriet was het echt heel bijzonder en mooi en ik denk dat mijn zus dat ook vond. Ik heb geleerd dat ik haar niet hoef los te laten, maar dat ik haar kan vasthouden op een andere manier.

Nancy Bouwens, 's-Gravenhage

Nu we wat tot rust zijn gekomen, begint het langzamerhand door te dringen dat we een enorme hectische week achter de rug hebben. De week is afgesloten met een indrukwekkend afscheid van Evert.

En dit allemaal dankzij jullie fantastische en professionele ondersteuning.

Zelfs de zon scheen woensdagmiddag. Ook door jullie geregeld? Jullie hebben ons geweldig geholpen. Een dikke 10 plus. Chapeau!

Door jullie is het afscheid persoonlijker gemaakt. En jullie begrijpen in wat voor situatie men zich bevindt als er een geliefde overlijdt. We hebben enorm veel positieve reacties ontvangen. Rest ons nu om de vele kaarten te bekijken en de foto’s die gemaakt zijn tijdens het afscheid.

We wensen jullie veel succes toe met het mooie werk dat jullie doen.

 

Maarten en Wil, Hilversum