Ervaring

Wat ben ik blij dat ik met Cavalli heb mogen samenwerken! Het afscheid van mijn man is zo ontzettend mooi geworden dat ik daar nog dagelijks troost uit kan putten.

Ook voor mijn kinderen was het mooi. Amber en Hanneke hebben zo goed geluisterd, gekeken en gevoeld dat het een afscheid werd dat nog mooier was dan ik had verwacht. Dank jullie wel!

 

Marloes Barenbrug, Overasselt

Andere ervaringen

Zeer benieuwd naar wat er komen zou, begon ik ons gesprek. Al meteen voelde ik me op mijn gemak, wat kwam door de rustige en prettige rustgevende, belangstellende benadering van Nicole.

Zij gaf me alle tijd om over haar vragen na te denken en zij gaf veel ruimte voor mijn emoties. Het gesprek verliep heel prettig. Nicole nam alle tijd en gaf mij de ruimte. We zijn tot een geweldig mooi resultaat gekomen. Ik heb een heel tevreden en voldaan gevoel. Dank aan Nicole.

 

Dorée Scheepmaker, Hilversum

Dank voor jullie warmte en steun tijdens ons verlies en de uitvaart. De uitvaart was erg sfeervol, treffend en fijn ondanks ons verdriet.

Jullie rustige, begripvolle maar ook vooral warme en liefdevolle houding hebben er mede voor gezorgd dat wij als broers weer onze neuzen dezelfde kant op konden richten.

Ontzettend bedankt en veel succes met Cavalli, jullie mooie uitvaartonderneming.

 

Michel Wernars, Laren