Ervaring

Wat ben ik blij dat ik met Cavalli heb mogen samenwerken! Het afscheid van mijn man is zo ontzettend mooi geworden dat ik daar nog dagelijks troost uit kan putten.

Ook voor mijn kinderen was het mooi. Amber en Hanneke hebben zo goed geluisterd, gekeken en gevoeld dat het een afscheid werd dat nog mooier was dan ik had verwacht. Dank jullie wel!

 

Marloes Barenbrug, Overasselt

Andere ervaringen

Omdat Diny, mijn vrouw, ernstig ziek was wilden wij graag nadenken over het naderend afscheid. Via vrienden kwamen wij in contact met Cavalli Uitvaartbegeleiding.

Wij hebben met Nicole en Hanneke uitgebreid gesproken over onze gedachten en wensen. Deze gesprekken waren heel warm en meelevend maar ook zakelijk zeer to the point wat betreft mogelijkheden, suggesties en adviezen. Het was voor ons heel waardevol en geruststellend de afscheidsdienst in goede handen te weten.

Direct na Diny’s overlijden waren Nicole en Hanneke er voor mij en hebben in voortdurend contact alles professioneel geregeld. Op het afscheid zelf kijk ik met een heel goed en dankbaar gevoel terug. Het was heel erg mooi en stijlvol, een prachtige ambiance, alles perfect geregeld, niets aan het toeval overgelaten. Dat heb ik ook talloze keren gehoord van familie en vrienden tijdens de condoléance en later. Ook hun meeleven en interesse in hoe het met mij ging naderhand heb ik zeer op prijs gesteld. Lieve Nicole en Hanneke, ik ben heel erg blij dat dankzij jullie Diny zo’n mooi afscheid heeft gehad. Heel erg bedankt daarvoor.

 

Frans Peeters, Hilversum

Wat ongelooflijk fijn dat jullie ons pad kruisten toen wij in het midden van ons verdriet de uitvaart van Ans moesten gaan organiseren.

Ik wil jullie een heel groot compliment geven voor de inlevende maar ook doortastende manier waarop jullie alles begeleid hebben. Jullie waren onmisbaar voor ons om de juiste keuzes te maken. De locatie was prachtig. Ik heb gelukkig nog weinig ervaring met dit soort zaken, maar zie wel dat dit allemaal heel fijn en mooi georganiseerd was.


We hebben voor het grootste deel contact gehad met Nicole, maar beseffen goed dat Hanneke ook een enorme bijdrage gehad heeft. Amber, jou heb ik niet gesproken en ik kan jouw betrokkenheid hierbij niet inschatten maar dank voor wat jij op de achtergrond ongetwijfeld gedaan hebt.
Lieve dames, nogmaals heel veel dank en mocht een bekende van mij zich voor dezelfde keuze gesteld zien, dan zal ik jullie van harte aanbevelen.

 

Geerten van Hooff, Bilthoven