Ervaring

Wat een week! Dankzij de lieve vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding heb ik mijn vrouw een droom uitvaart kunnen geven… Aan alles maar dan ook alles werd gedacht!

Zij hebben mij zoveel werk uit handen genomen en mij de rust kunnen geven die wij nodig hadden. In een paar steekwoorden beschreven: vertrouwd, rust, vriendschappelijk, meelevend, professioneel, flexibel, creatief maar bovenal menselijk en begrijpend! Hoe moeilijk het ook was… mooier konden wij het ons niet voorstellen!

Meiden bedankt!!!

 

Tobias Razenberg, Zeist

Andere ervaringen

Wij hebben de begeleiding van Lonneke en Cavalli als heel fijn en warm ervaren. Ze voelden feilloos aan waar wij behoefte aan hadden en wat onze wensen waren. Er werd geen draaiboek afgewerkt, maar er was juist heel veel ruimte voor persoonlijke invulling van het afscheid. Wij kijken hier, mede dankzij Lonneke en haar collega’s, met een heel goed gevoel op terug.

Angelique en Pien de Bree, Huis ter Heide

Het wensgesprek, wat zijn mijn wensen voor mijn afscheid, daar ben je niet altijd mee bezig. Om dit met elkaar te bespreken en te ervaren was voor mij heel aangenaam.

Het aangereikte pakket van mogelijkheden, maakte bij mij bepaalde wensen los. De mogelijkheden, waar ik niet van op de hoogte was, kan de behoefte weergeven van wat jij achter wil laten voor degene die je dierbaar zijn. Waarschijnlijk een kant die ze niet gezien hebben van mij. Dit is voor mij een mooie afsluiting van een periode van mijn leven.

 

Krijna Rombout, Bilthoven