Ervaring

Wij waren niet tevreden over de uitvaartbegeleiding bij onze vader. Daarom zijn we voor onze moeder (al langdurig ziek) op zoek gegaan naar een andere uitvaartondernemer.

Middels een wensgesprek hebben we kennis gemaakt met Cavalli. Een prettig gesprek waarna er in de basis een opzet lag voor de uitvaart van onze moeder. Toen enige maanden later onze moeder op sterven lag, hebben wij contact opgenomen en heeft Cavalli met veel persoonlijke aandacht en zorg de uitvaartbegeleiding op zich genomen. Zij hebben ons echt ontzorgd en ondersteund. En wat wij ook heel prettig vonden was de transparantie over de kosten. Wij kunnen Cavalli echt aanbevelen.

 

 

Louise Brinkman, Zeist

Andere ervaringen

De uitvaart van mijn moeder was een heel bijzonder, emotioneel en vredig afscheid. Hanneke en Nicole hebben ons op de meest liefdevolle, respectvolle en ondersteunende manier geholpen.

Ongelooflijk wat zij voor mijn moeder en mij gedaan hebben. Zelfs de catering werd, terecht, als buitengewoon verzorgd en lekker ervaren. Vanaf het eerste tot het allerlaatste contact met Cavalli heb ik hen als lief, zorgend en troostend ervaren.

Nogmaals, hartelijk, hartelijk dank.

 

Lisette Cohen, Laren

Lieve Hanneke & Nicole, onze grote dank voor jullie ondersteuning afgelopen zaterdag… dat hebben jullie echt prachtig en fijn gedaan.

Alle drie hebben we nu een beetje een terugslag maar naast de fijne herinneringen die er al waren zal dit mooie stijlvolle afscheid ons zeker tot steun zijn! Veel liefs van ons 3en.

 

Yvette, Leontine en Elvira, Bilthoven