Ervaring

Wij waren niet tevreden over de uitvaartbegeleiding bij onze vader. Daarom zijn we voor onze moeder (al langdurig ziek) op zoek gegaan naar een andere uitvaartondernemer.

Middels een wensgesprek hebben we kennis gemaakt met Cavalli. Een prettig gesprek waarna er in de basis een opzet lag voor de uitvaart van onze moeder. Toen enige maanden later onze moeder op sterven lag, hebben wij contact opgenomen en heeft Cavalli met veel persoonlijke aandacht en zorg de uitvaartbegeleiding op zich genomen. Zij hebben ons echt ontzorgd en ondersteund. En wat wij ook heel prettig vonden was de transparantie over de kosten. Wij kunnen Cavalli echt aanbevelen.

 

 

Louise Brinkman, Zeist

Andere ervaringen

Lieve Nicole, ik weet niet hoe ik je moet bedanken voor wat je allemaal hebt gedaan om het afscheid rond mijn lieve Jake zo mooi en helemaal in wat we met hem samen hebben besproken te organiseren.

Ik weet zeker dat hij je zo dankbaar is dat je mij zo ontzorgd hebt. Dit wil en moet ik even tegen je zeggen. Natuurlijk ook Hanneke, die ik gisteren pas leerde kennen, maar die me al meteen zo lief en sympathiek is. Heel veel meer dan gewoon dank je wel. 

 

Joke Hartman, Den Haag

Wat een week! Dankzij de lieve vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding heb ik mijn vrouw een droom uitvaart kunnen geven… Aan alles maar dan ook alles werd gedacht!

Zij hebben mij zoveel werk uit handen genomen en mij de rust kunnen geven die wij nodig hadden. In een paar steekwoorden beschreven: vertrouwd, rust, vriendschappelijk, meelevend, professioneel, flexibel, creatief maar bovenal menselijk en begrijpend! Hoe moeilijk het ook was… mooier konden wij het ons niet voorstellen!

Meiden bedankt!!!

 

Tobias Razenberg, Zeist