Ervaring

Wat een week! Dankzij de lieve vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding heb ik mijn vrouw een droom uitvaart kunnen geven… Aan alles maar dan ook alles werd gedacht!

Zij hebben mij zoveel werk uit handen genomen en mij de rust kunnen geven die wij nodig hadden. In een paar steekwoorden beschreven: vertrouwd, rust, vriendschappelijk, meelevend, professioneel, flexibel, creatief maar bovenal menselijk en begrijpend! Hoe moeilijk het ook was… mooier konden wij het ons niet voorstellen!

Meiden bedankt!!!

 

Tobias Razenberg, Zeist

Andere ervaringen

Wat is het ontzettend fijn, wanneer je op het moment dat je een crematie moet verzorgen, iemand tegenkomt als Amber Cavalli!

Iemand die direct liefdevol naast je staat en heel goed luistert naar de wensen van de familie. En je dan ideeën aangeeft, waarvan je niet wist, dat die tot de mogelijkheden behoren bij een crematie van nu. Gewoon een leuk fris zaaltje huren in de natuur! En niet in een crematorium!! En Scones eten na afloop.

Lieve Amber dank voor je warme en gezellige vriendschap tijdens die korte week waarin wij nauw hebben samengewerkt voor de crematie van onze tante. Deze is mede door jou geworden tot een heel waardig, mooi, licht, ontspannen en ook vrolijk samenzijn, helemaal zoals dat bij onze tante paste en zoals je dat iedereen toewenst!! Heel hartelijk dank voor al jullie liefde!

 

Ide Meeter, Bilthoven

Wij hebben de begeleiding van Lonneke en Cavalli als heel fijn en warm ervaren. Ze voelden feilloos aan waar wij behoefte aan hadden en wat onze wensen waren. Er werd geen draaiboek afgewerkt, maar er was juist heel veel ruimte voor persoonlijke invulling van het afscheid. Wij kijken hier, mede dankzij Lonneke en haar collega’s, met een heel goed gevoel op terug.

Angelique en Pien de Bree, Huis ter Heide