Ervaring

Wat een week! Dankzij de lieve vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding heb ik mijn vrouw een droom uitvaart kunnen geven… Aan alles maar dan ook alles werd gedacht!

Zij hebben mij zoveel werk uit handen genomen en mij de rust kunnen geven die wij nodig hadden. In een paar steekwoorden beschreven: vertrouwd, rust, vriendschappelijk, meelevend, professioneel, flexibel, creatief maar bovenal menselijk en begrijpend! Hoe moeilijk het ook was… mooier konden wij het ons niet voorstellen!

Meiden bedankt!!!

 

Tobias Razenberg, Zeist

Andere ervaringen

Jullie hebben ons heel mooi begeleid, ik zou het niet anders gewild hebben. Wat een rollercoaster was deze week naar de crematie, kon wel gillen want ik wilde dit niet.

Niet toegeven aan het verlies van mijn vader. Mis hem elke dag. Maar we moesten. En wat heb ik in deze week veel steun gehad aan jullie. Tot zelfs laat in de nacht. Over een week ga ik de as van mijn vader ophalen. Moeilijk maar mooi moment. Heb veel steun, kracht en hulp van jullie gehad. Het voelt als familie. Was heel intens. Nogmaals dank voor al jullie zorg en betrokkenheid Amber Cavalli en Nicole Visser alleen maar liefde wat ik voel.

 

Stans Schippers, Den Haag

Na een lange periode van steeds een stukje minder weten en kunnen, overleed onze man en vader toch nog onverwacht.
En welke uitvaart organisatie moesten we kiezen?

De website van Cavalli sprak ons enorm aan. De sensitiviteit van de tekst was voelbaar. En dat bleek ook uit de heel fijne begeleiding van Lonneke, Amber en Hanneke. Altijd was er iemand bereikbaar. En wat hebben zij samen met ons een prachtig afscheid georganiseerd van m’n vader.

Jullie waren alledrie zo betrokken en namen altijd de tijd voor ons. We hadden vooraf een goed gevoel, maar dat fijne gevoel werd overtroffen in de week van de uitvaart.

Dank je wel Amber, Lonneke en Hanneke voor wie jullie zijn en wat jullie voor ons betekend hebben!

Hartelijke groet,
Arda, Rob en Annemarie

Annemarie de Blois, De Bilt