Ervaring

Wat een week! Dankzij de lieve vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding heb ik mijn vrouw een droom uitvaart kunnen geven… Aan alles maar dan ook alles werd gedacht!

Zij hebben mij zoveel werk uit handen genomen en mij de rust kunnen geven die wij nodig hadden. In een paar steekwoorden beschreven: vertrouwd, rust, vriendschappelijk, meelevend, professioneel, flexibel, creatief maar bovenal menselijk en begrijpend! Hoe moeilijk het ook was… mooier konden wij het ons niet voorstellen!

Meiden bedankt!!!

 

Tobias Razenberg, Zeist

Andere ervaringen

Ter voorbereiding op het overlijden van mijn man heb ik contact gehad met Amber. Vanaf het eerste moment had ik het gevoel dat ik de juiste organisatie had gevonden. Het gesprek dat volgde gaf hetzelfde beeld en gaf het vertrouwen om de uitvaart via Cavalli te laten lopen. Elk detail, elke wens, de uitvoering en liefdevolle betrokkenheid – alles klopte in de samenwerking.

Geen moment heb ik me druk gemaakt of het allemaal goed ging. Het ging perfect. We hebben een prachtig afscheid gehad –  hoe verdrietig het ook was – de herinnering blijft voor eeuwig en draag ik bij me. Mocht jezelf voor de moeilijke en verdrietige keuze staan om een afscheid te regelen, overweeg dan zeker een kennismaking met Cavalli.

Els Reinders, Amsterdam

Lieve Nicole, ik wil je nogmaals heel erg bedanken voor alles wat je hebt gedaan en nog doet voor mijn lieve vader, mama, voor mij, Romy, Charlie en de rest van ons gezin.

Jouw hulp, steun, begrip, warmte en zorg zijn van onschatbare waarde in deze verdrietige tijd. Ik ben zo blij dat ik je heb leren kennen en begrijp volledig waarom mijn ouders jou hebben gevraagd om alles te regelen.

 

Patricia Couwenberg, Den Haag