Ervaring

Wij waren niet tevreden over de uitvaartbegeleiding bij onze vader. Daarom zijn we voor onze moeder (al langdurig ziek) op zoek gegaan naar een andere uitvaartondernemer.

Middels een wensgesprek hebben we kennis gemaakt met Cavalli. Een prettig gesprek waarna er in de basis een opzet lag voor de uitvaart van onze moeder. Toen enige maanden later onze moeder op sterven lag, hebben wij contact opgenomen en heeft Cavalli met veel persoonlijke aandacht en zorg de uitvaartbegeleiding op zich genomen. Zij hebben ons echt ontzorgd en ondersteund. En wat wij ook heel prettig vonden was de transparantie over de kosten. Wij kunnen Cavalli echt aanbevelen.

 

 

Louise Brinkman, Zeist

Andere ervaringen

Nu we wat tot rust zijn gekomen, begint het langzamerhand door te dringen dat we een enorme hectische week achter de rug hebben. De week is afgesloten met een indrukwekkend afscheid van Evert.

En dit allemaal dankzij jullie fantastische en professionele ondersteuning.

Zelfs de zon scheen woensdagmiddag. Ook door jullie geregeld? Jullie hebben ons geweldig geholpen. Een dikke 10 plus. Chapeau!

Door jullie is het afscheid persoonlijker gemaakt. En jullie begrijpen in wat voor situatie men zich bevindt als er een geliefde overlijdt. We hebben enorm veel positieve reacties ontvangen. Rest ons nu om de vele kaarten te bekijken en de foto’s die gemaakt zijn tijdens het afscheid.

We wensen jullie veel succes toe met het mooie werk dat jullie doen.

 

Maarten en Wil, Hilversum

Het is inmiddels twee jaar geleden en het voelt nog steeds als gisteren ondanks dat er bij ons in het gezin en de hele wereld zoveel is gebeurd in de tussentijd…

De liefde in tastbare aanwezigheid van onze grote kanjer Thijs krijgen we helaas nooit meer zo terug, maar het afscheid dat wij samen met Amber en Hanneke als laatste groet konden geven blijft onuitwisbaar. Wat lief, warm en hartelijk is hun begeleiding samen met ons hierin geweest in de paar dagen van shock naar een ongelofelijk gaaf moment in de stijl van Thijs met zijn eigen dingen en per Gator naar rust.

Wij zijn blij met de super hartelijkheid van de echte gezichten van Cavalli die er niet alleen waren om praktische dingen te regelen (alles ging gewoon goed en verliep top) maar juist ook ons op de juiste momenten te hebben gesteund. Gewoon als lieve mensen. Het verlies van je eigen kind dat tot de laatste snik gevochten heeft en waarmee je zoveel moois hebt beleefd, gaat je niet in koude
kleren zitten. We zouden niet aan de, zoals wij het noemen, de “koffie met cake en droevige pinguïn” uitvaart, moeten denken.

Het was mooi. Het was goed. Voor zover je in dit soort situaties over een aanbeveling kunt spreken dan ben je bij de dames van Cavalli op hèt adres. Empathie in alles. Petje af. Onvergetelijk persoonlijk en deze dag heeft een mooie tint gekregen.

Alle sterkte aan degenen die in eenzelfde situatie verkeren. Twijfel geen seconde aan de keuze voor Amber en Hanneke, het komt goed.

Ab en Margot Plesman, Zeist