Ervaring

Wij waren niet tevreden over de uitvaartbegeleiding bij onze vader. Daarom zijn we voor onze moeder (al langdurig ziek) op zoek gegaan naar een andere uitvaartondernemer.

Middels een wensgesprek hebben we kennis gemaakt met Cavalli. Een prettig gesprek waarna er in de basis een opzet lag voor de uitvaart van onze moeder. Toen enige maanden later onze moeder op sterven lag, hebben wij contact opgenomen en heeft Cavalli met veel persoonlijke aandacht en zorg de uitvaartbegeleiding op zich genomen. Zij hebben ons echt ontzorgd en ondersteund. En wat wij ook heel prettig vonden was de transparantie over de kosten. Wij kunnen Cavalli echt aanbevelen.

 

 

Louise Brinkman, Zeist

Andere ervaringen

Het is twee maanden geleden dat mijn allerliefste Michiel (Brink) is overleden.


Ik wil je graag vertellen dat jouw warmte, toewijding en zorgzaamheid me zo zijn bijgebleven. In ons immense verdriet nam jij ons bij de hand. Dat voelde veilig.Je stond naast ons, niet alleen als uitvaartverzorgster, maar vooral als mens.
We kijken terug op een waanzinnig mooi afscheid. Je voelde haarfijn aan wat bij ons en vooral bij Michiel paste. Daar zijn we je enorm dankbaar voor. Je bent een bijzonder mens Amber. Lieve groet,



Pauline Hogeweg, Utrecht

Jullie hebben ons heel mooi begeleid, ik zou het niet anders gewild hebben. Wat een rollercoaster was deze week naar de crematie, kon wel gillen want ik wilde dit niet.

Niet toegeven aan het verlies van mijn vader. Mis hem elke dag. Maar we moesten. En wat heb ik in deze week veel steun gehad aan jullie. Tot zelfs laat in de nacht. Over een week ga ik de as van mijn vader ophalen. Moeilijk maar mooi moment. Heb veel steun, kracht en hulp van jullie gehad. Het voelt als familie. Was heel intens. Nogmaals dank voor al jullie zorg en betrokkenheid Amber Cavalli en Nicole Visser alleen maar liefde wat ik voel.

 

Stans Schippers, Den Haag