Ervaring

Wij waren niet tevreden over de uitvaartbegeleiding bij onze vader. Daarom zijn we voor onze moeder (al langdurig ziek) op zoek gegaan naar een andere uitvaartondernemer.

Middels een wensgesprek hebben we kennis gemaakt met Cavalli. Een prettig gesprek waarna er in de basis een opzet lag voor de uitvaart van onze moeder. Toen enige maanden later onze moeder op sterven lag, hebben wij contact opgenomen en heeft Cavalli met veel persoonlijke aandacht en zorg de uitvaartbegeleiding op zich genomen. Zij hebben ons echt ontzorgd en ondersteund. En wat wij ook heel prettig vonden was de transparantie over de kosten. Wij kunnen Cavalli echt aanbevelen.

 

 

Louise Brinkman, Zeist

Andere ervaringen

Zeer benieuwd naar wat er komen zou, begon ik ons gesprek. Al meteen voelde ik me op mijn gemak, wat kwam door de rustige en prettige rustgevende, belangstellende benadering van Nicole.

Zij gaf me alle tijd om over haar vragen na te denken en zij gaf veel ruimte voor mijn emoties. Het gesprek verliep heel prettig. Nicole nam alle tijd en gaf mij de ruimte. We zijn tot een geweldig mooi resultaat gekomen. Ik heb een heel tevreden en voldaan gevoel. Dank aan Nicole.

 

Dorée Scheepmaker, Hilversum

Wat een week! Dankzij de lieve vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding heb ik mijn vrouw een droom uitvaart kunnen geven… Aan alles maar dan ook alles werd gedacht!

Zij hebben mij zoveel werk uit handen genomen en mij de rust kunnen geven die wij nodig hadden. In een paar steekwoorden beschreven: vertrouwd, rust, vriendschappelijk, meelevend, professioneel, flexibel, creatief maar bovenal menselijk en begrijpend! Hoe moeilijk het ook was… mooier konden wij het ons niet voorstellen!

Meiden bedankt!!!

 

Tobias Razenberg, Zeist