Ervaring

Nicole, ik vond het een prachtige dag. Het was er één vol liefde, aandacht en mooie woorden. Ik hoop dat papa heeft meegekeken en dat hij trots op ons is geweest.

Moet wel! Alles klopte, voor een heel groot deel dankzij jou (en gisteren ook door je collega’s). Heel veel dank daarvoor. Woorden schieten te kort. De afsluiting bij de ESH was ook perfect. Het was gewoon jammer dat papa daar niet bij was. Had hij echt mooi gevonden. We spreken elkaar vast nog gauw.

 

Nienke Kroneman, Utrecht

Andere ervaringen

Graag willen wij, ruim een maand na de begrafenis van onze broer en zwager Ton, aan jullie laten weten hoe wij terugkijken op die bewuste dag en op de voorbereiding ervan.

Vlak na het overlijden van Ton kregen wij contact met Nicole. Dat eerste contact voelde meteen goed. En ook de gesprekken in de daarop volgende dagen verliepen erg prettig. We waren echt samen aan het zoeken naar een vorm voor een mooi afscheid van Ton. Tijdens die zoektocht kwamen er voor ons soms heel nieuwe ideeën en mogelijkheden naar voren. Zoals bijvoorbeeld de locatie waar de afscheidsceremonie zou plaatsvinden en het gebruik maken van een prachtige mezzo-sopraan tijdens die ceremonie.

Wij hebben voortdurend het gevoel gehad dat er heel goed naar ons geluisterd werd en dat Nicole probeerde te verwezenlijken wat er aan ideeën naar boven kwam. Ook wanneer we weer terugkwamen op eerder gemaakte afspraken ging ze daar heel flexibel mee om. Wij werkten samen aan een ‘project’ en vulden elkaar op de een of andere manier goed aan.

Nicole had een heel gedetailleerd draaiboek gemaakt voor de dag van de begrafenis. Alles ging die dag dan ook perfect.

Het geeft ons, maar ook de overige familie, een heel dankbaar gevoel dat we met elkaar voor Ton zo’n mooie uitvaart in Oud Zuilen hebben mogen organiseren. Dank je wel voor jullie geweldige ondersteuning en jullie warme betrokkenheid, kortom: jullie professionaliteit.

 

Henk en Yvonne Knoop, De Bilt

Morgen Vaderdag.Vorige maand was het Moederdag. Beiden zijn ze er sinds een paar maanden niet meer. Ik vind het nu moeilijker dan een half jaar geleden.

Desondanks kijk ik met een lach en een traan terug op deze periode. Zo veel, zo heftig en zo verdrietig om kort na elkaar je pa en ma te moeten verliezen. Zo een rust – en lichtbaken waren de vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding. Deze vrouwen luisteren, zien en analyseren met een medegevoel wat resulteerde in 2 keer een afscheid vol van liefde en waardigheid. Zo dicht bij ons achterblijvers en zo nauw aangesloten bij pa en ma hun leven maar ook hun afscheid. Ik verdenk deze vrouwen van het in bezit hebben van een “glazen bol”.

Zelfs na deze periode was er nog steeds lieflijke communicatie. Dan weer een herinneringsmoment en uiteindelijk de afsluiting. Zo abrupt als het leven je afgenomen kan worden zo vol van rust en dankbaarheid kijk ik terug op deze gedane begeleiding.

 

Miranda van Koppenhagen en Monique Wassens, De Bilt