">

Ervaring

Zeer benieuwd naar wat er komen zou, begon ik ons gesprek. Al meteen voelde ik me op mijn gemak, wat kwam door de rustige en prettige rustgevende, belangstellende benadering van Nicole.

Zij gaf me alle tijd om over haar vragen na te denken en zij gaf veel ruimte voor mijn emoties. Het gesprek verliep heel prettig. Nicole nam alle tijd en gaf mij de ruimte. We zijn tot een geweldig mooi resultaat gekomen. Ik heb een heel tevreden en voldaan gevoel. Dank aan Nicole.

 

Dorée Scheepmaker, Hilversum

Andere ervaringen

Morgen Vaderdag.Vorige maand was het Moederdag. Beiden zijn ze er sinds een paar maanden niet meer. Ik vind het nu moeilijker dan een half jaar geleden.

Desondanks kijk ik met een lach en een traan terug op deze periode. Zo veel, zo heftig en zo verdrietig om kort na elkaar je pa en ma te moeten verliezen. Zo een rust – en lichtbaken waren de vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding. Deze vrouwen luisteren, zien en analyseren met een medegevoel wat resulteerde in 2 keer een afscheid vol van liefde en waardigheid. Zo dicht bij ons achterblijvers en zo nauw aangesloten bij pa en ma hun leven maar ook hun afscheid. Ik verdenk deze vrouwen van het in bezit hebben van een “glazen bol”.

Zelfs na deze periode was er nog steeds lieflijke communicatie. Dan weer een herinneringsmoment en uiteindelijk de afsluiting. Zo abrupt als het leven je afgenomen kan worden zo vol van rust en dankbaarheid kijk ik terug op deze gedane begeleiding.

 

Miranda van Koppenhagen en Monique Wassens, De Bilt

Nicole, ik vond het een prachtige dag. Het was er één vol liefde, aandacht en mooie woorden. Ik hoop dat papa heeft meegekeken en dat hij trots op ons is geweest.

Moet wel! Alles klopte, voor een heel groot deel dankzij jou (en gisteren ook door je collega’s). Heel veel dank daarvoor. Woorden schieten te kort. De afsluiting bij de ESH was ook perfect. Het was gewoon jammer dat papa daar niet bij was. Had hij echt mooi gevonden. We spreken elkaar vast nog gauw.

 

Nienke Kroneman, Utrecht
">