Ervaring

Wat is het ontzettend fijn, wanneer je op het moment dat je een crematie moet verzorgen, iemand tegenkomt als Amber Cavalli!

Iemand die direct liefdevol naast je staat en heel goed luistert naar de wensen van de familie. En je dan ideeën aangeeft, waarvan je niet wist, dat die tot de mogelijkheden behoren bij een crematie van nu. Gewoon een leuk fris zaaltje huren in de natuur! En niet in een crematorium!! En Scones eten na afloop.

Lieve Amber dank voor je warme en gezellige vriendschap tijdens die korte week waarin wij nauw hebben samengewerkt voor de crematie van onze tante. Deze is mede door jou geworden tot een heel waardig, mooi, licht, ontspannen en ook vrolijk samenzijn, helemaal zoals dat bij onze tante paste en zoals je dat iedereen toewenst!! Heel hartelijk dank voor al jullie liefde!

 

Ide Meeter, Bilthoven

Andere ervaringen

Omdat Diny, mijn vrouw, ernstig ziek was wilden wij graag nadenken over het naderend afscheid. Via vrienden kwamen wij in contact met Cavalli Uitvaartbegeleiding.

Wij hebben met Nicole en Hanneke uitgebreid gesproken over onze gedachten en wensen. Deze gesprekken waren heel warm en meelevend maar ook zakelijk zeer to the point wat betreft mogelijkheden, suggesties en adviezen. Het was voor ons heel waardevol en geruststellend de afscheidsdienst in goede handen te weten.

Direct na Diny’s overlijden waren Nicole en Hanneke er voor mij en hebben in voortdurend contact alles professioneel geregeld. Op het afscheid zelf kijk ik met een heel goed en dankbaar gevoel terug. Het was heel erg mooi en stijlvol, een prachtige ambiance, alles perfect geregeld, niets aan het toeval overgelaten. Dat heb ik ook talloze keren gehoord van familie en vrienden tijdens de condoléance en later. Ook hun meeleven en interesse in hoe het met mij ging naderhand heb ik zeer op prijs gesteld. Lieve Nicole en Hanneke, ik ben heel erg blij dat dankzij jullie Diny zo’n mooi afscheid heeft gehad. Heel erg bedankt daarvoor.

 

Frans Peeters, Hilversum

Beste Hanneke,

Ik wil je hartelijk danken voor de hele fijne uitvaartbegeleiding van Jolanda. Vanaf het eerste contact moment was alles heel goed verzorgt.
Je advies om de uitvaart te organiseren in Drakenburg was helemaal top. Je hebt je goed verplaatst in ons idee hoe we de uitvaart wilde organiseren en daar paste jouw idee van Drakenburg helemaal in.
We hebben op een prachtige manier het leven van Jolanda kunnen “vieren”. De vele mensen die aanwezig waren, waren unaniem positief over de locatie en de manier hoe jullie alles hadden georganiseerd.
Dat Jolanda vooraf de uitvaart een paar dagen in het boshuisje mocht liggen was ook erg fijn hierdoor konden familie en vrienden ook nog persoonlijk afscheid nemen.
Ook de nazorg en je zeer persoonlijke begeleiding heb ik als heel erg prettig ervaren. Ik kan/zal jullie bij iedereen aanraden.
Nogmaals mijn hartelijke dank!
Jeroen Kers, Amersfoort