Ervaring

Lieve Nicole, ik wil je nogmaals heel erg bedanken voor alles wat je hebt gedaan en nog doet voor mijn lieve vader, mama, voor mij, Romy, Charlie en de rest van ons gezin.

Jouw hulp, steun, begrip, warmte en zorg zijn van onschatbare waarde in deze verdrietige tijd. Ik ben zo blij dat ik je heb leren kennen en begrijp volledig waarom mijn ouders jou hebben gevraagd om alles te regelen.

 

Patricia Couwenberg, Den Haag

Andere ervaringen

Beste Lonneke en Amber,

Ik zit inmiddels op Schiphol, te wachten op mijn vlucht terug naar Panama.Ik wil jullie en al jullie collega’s nog graag vanuit het diepst van mijn hart bedanken voor wat jullie voor ons gedaan hebben. Ik zag al jaren enorm op tegen het moment van afscheid maar vanaf het eerste telefoontje zondagavond met Amber, vlak na het overlijden van onze moeder, tot aan de omhelzing van Lonneke vrijdagavond toen alles klaar was, voelde alles goed.

En de afscheidsbijeenkomst was helemaal perfect. Het heeft een diepe indruk op mij gemaakt. Jullie hebben een bijzonder beroep en jullie oefenen het op een hele bijzondere manier uit, met veel welgemeende empathie en tegelijkertijd gepaste afstand en professionaliteit. Ik vond het heel mooi en zal het nooit vergeten.

Het gaat jullie goed!

Allerbeste groet

Han Lindeman, Bilthoven

De uitvaartbegeleiding van mijn vrouw door Cavalli was tot in de puntjes geregeld, zij hebben mij en de familie praktisch al het werk in deze moeilijke tijd uit handen genomen.

Nooit op de voorgrond maar op het juiste moment met de goede suggesties, deze top dames waren op alles voorbereid en regelden alles en stelden een strak en duidelijk draaiboek op waarna alles op rolletjes liep.

Wilt u zich alleen op uw dierbare overledene richten dan kunt u de gehele uitvaart aan deze dames toevertrouwen.

Ook de follow-up was uitstekend, mijn familie, vrienden en ik kijken ondanks het droevige moment terug op een hele mooie uitvaart.

 

 

Kees van Dongen Torman, Hilversum