Ervaring

Wat ongelooflijk fijn dat jullie ons pad kruisten toen wij in het midden van ons verdriet de uitvaart van Ans moesten gaan organiseren.

Ik wil jullie een heel groot compliment geven voor de inlevende maar ook doortastende manier waarop jullie alles begeleid hebben. Jullie waren onmisbaar voor ons om de juiste keuzes te maken. De locatie was prachtig. Ik heb gelukkig nog weinig ervaring met dit soort zaken, maar zie wel dat dit allemaal heel fijn en mooi georganiseerd was.


We hebben voor het grootste deel contact gehad met Nicole, maar beseffen goed dat Hanneke ook een enorme bijdrage gehad heeft. Amber, jou heb ik niet gesproken en ik kan jouw betrokkenheid hierbij niet inschatten maar dank voor wat jij op de achtergrond ongetwijfeld gedaan hebt.
Lieve dames, nogmaals heel veel dank en mocht een bekende van mij zich voor dezelfde keuze gesteld zien, dan zal ik jullie van harte aanbevelen.

 

Geerten van Hooff, Bilthoven

Andere ervaringen

Beste Lonneke en Amber,

Ik zit inmiddels op Schiphol, te wachten op mijn vlucht terug naar Panama.Ik wil jullie en al jullie collega’s nog graag vanuit het diepst van mijn hart bedanken voor wat jullie voor ons gedaan hebben. Ik zag al jaren enorm op tegen het moment van afscheid maar vanaf het eerste telefoontje zondagavond met Amber, vlak na het overlijden van onze moeder, tot aan de omhelzing van Lonneke vrijdagavond toen alles klaar was, voelde alles goed.

En de afscheidsbijeenkomst was helemaal perfect. Het heeft een diepe indruk op mij gemaakt. Jullie hebben een bijzonder beroep en jullie oefenen het op een hele bijzondere manier uit, met veel welgemeende empathie en tegelijkertijd gepaste afstand en professionaliteit. Ik vond het heel mooi en zal het nooit vergeten.

Het gaat jullie goed!

Allerbeste groet

Han Lindeman, Bilthoven

Omdat Diny, mijn vrouw, ernstig ziek was wilden wij graag nadenken over het naderend afscheid. Via vrienden kwamen wij in contact met Cavalli Uitvaartbegeleiding.

Wij hebben met Nicole en Hanneke uitgebreid gesproken over onze gedachten en wensen. Deze gesprekken waren heel warm en meelevend maar ook zakelijk zeer to the point wat betreft mogelijkheden, suggesties en adviezen. Het was voor ons heel waardevol en geruststellend de afscheidsdienst in goede handen te weten.

Direct na Diny’s overlijden waren Nicole en Hanneke er voor mij en hebben in voortdurend contact alles professioneel geregeld. Op het afscheid zelf kijk ik met een heel goed en dankbaar gevoel terug. Het was heel erg mooi en stijlvol, een prachtige ambiance, alles perfect geregeld, niets aan het toeval overgelaten. Dat heb ik ook talloze keren gehoord van familie en vrienden tijdens de condoléance en later. Ook hun meeleven en interesse in hoe het met mij ging naderhand heb ik zeer op prijs gesteld. Lieve Nicole en Hanneke, ik ben heel erg blij dat dankzij jullie Diny zo’n mooi afscheid heeft gehad. Heel erg bedankt daarvoor.

 

Frans Peeters, Hilversum