Ervaring

Morgen Vaderdag.Vorige maand was het Moederdag. Beiden zijn ze er sinds een paar maanden niet meer. Ik vind het nu moeilijker dan een half jaar geleden.

Desondanks kijk ik met een lach en een traan terug op deze periode. Zo veel, zo heftig en zo verdrietig om kort na elkaar je pa en ma te moeten verliezen. Zo een rust – en lichtbaken waren de vrouwen van Cavalli Uitvaartbegeleiding. Deze vrouwen luisteren, zien en analyseren met een medegevoel wat resulteerde in 2 keer een afscheid vol van liefde en waardigheid. Zo dicht bij ons achterblijvers en zo nauw aangesloten bij pa en ma hun leven maar ook hun afscheid. Ik verdenk deze vrouwen van het in bezit hebben van een “glazen bol”.

Zelfs na deze periode was er nog steeds lieflijke communicatie. Dan weer een herinneringsmoment en uiteindelijk de afsluiting. Zo abrupt als het leven je afgenomen kan worden zo vol van rust en dankbaarheid kijk ik terug op deze gedane begeleiding.

 

Miranda van Koppenhagen en Monique Wassens, De Bilt

Andere ervaringen

Na een slechte ervaring rondom het overlijden van mijn moeder, kwam ik bij Amber terecht toen het overlijden van mijn vader nabij was.
Vanaf het allereerste gesprek had ik er een goed gevoel over. Amber is empathisch, voelt goed aan wat je wensen zijn, denkt mee,
maar dringt zich niet op als je bepaalde zaken zelf ter hand neemt.
Alles is tot in de puntjes geregeld. Al met al een heel fijne ervaring rondom een overlijden. Ik kan de begeleiding van Amber van harte aanbevelen.
Elfride Vonhof, Ugchelen

Nu we wat tot rust zijn gekomen, begint het langzamerhand door te dringen dat we een enorme hectische week achter de rug hebben. De week is afgesloten met een indrukwekkend afscheid van Evert.

En dit allemaal dankzij jullie fantastische en professionele ondersteuning.

Zelfs de zon scheen woensdagmiddag. Ook door jullie geregeld? Jullie hebben ons geweldig geholpen. Een dikke 10 plus. Chapeau!

Door jullie is het afscheid persoonlijker gemaakt. En jullie begrijpen in wat voor situatie men zich bevindt als er een geliefde overlijdt. We hebben enorm veel positieve reacties ontvangen. Rest ons nu om de vele kaarten te bekijken en de foto’s die gemaakt zijn tijdens het afscheid.

We wensen jullie veel succes toe met het mooie werk dat jullie doen.

 

Maarten en Wil, Hilversum