Ervaring

Lieve Hanneke & Nicole, onze grote dank voor jullie ondersteuning afgelopen zaterdag… dat hebben jullie echt prachtig en fijn gedaan.

Alle drie hebben we nu een beetje een terugslag maar naast de fijne herinneringen die er al waren zal dit mooie stijlvolle afscheid ons zeker tot steun zijn! Veel liefs van ons 3en.

 

Yvette, Leontine en Elvira, Bilthoven

Andere ervaringen

Wij vonden het belangrijk om een gesprek aan te vragen over de mogelijkheden bij een afscheidsviering.

Wij wisten niet wat ons te wachten stond, maar in alle rust hebben wij de wenskaarten bekeken en de mogelijkheden besproken. Het was een fijn gesprek, met dank aan Amber Cavalli, we houden zeker contact.

 

 

Jan Daalhof, Utrecht

Wat ben ik blij dat ik met Cavalli heb mogen samenwerken! Het afscheid van mijn man is zo ontzettend mooi geworden dat ik daar nog dagelijks troost uit kan putten.

Ook voor mijn kinderen was het mooi. Amber en Hanneke hebben zo goed geluisterd, gekeken en gevoeld dat het een afscheid werd dat nog mooier was dan ik had verwacht. Dank jullie wel!

 

Marloes Barenbrug, Overasselt