Ervaring

Lieve Hanneke & Nicole, onze grote dank voor jullie ondersteuning afgelopen zaterdag… dat hebben jullie echt prachtig en fijn gedaan.

Alle drie hebben we nu een beetje een terugslag maar naast de fijne herinneringen die er al waren zal dit mooie stijlvolle afscheid ons zeker tot steun zijn! Veel liefs van ons 3en.

 

Yvette, Leontine en Elvira, Bilthoven

Andere ervaringen

Dankzij jullie ongelofelijke lieve inzet, geduld en persoonlijke aandacht, werd het een mooi en waardig afscheid van Eva.

Jullie zijn een gouden team, een warm bad en een baken in zeer moeilijke en pijnlijke dagen. Heel veel dank, jullie zijn topvrouwen!! Liefs en zeer van harte Dank!

 

Imelda Wuyts, Bilthoven

De uitvaartbegeleiding van mijn vrouw door Cavalli was tot in de puntjes geregeld, zij hebben mij en de familie praktisch al het werk in deze moeilijke tijd uit handen genomen.

Nooit op de voorgrond maar op het juiste moment met de goede suggesties, deze top dames waren op alles voorbereid en regelden alles en stelden een strak en duidelijk draaiboek op waarna alles op rolletjes liep.

Wilt u zich alleen op uw dierbare overledene richten dan kunt u de gehele uitvaart aan deze dames toevertrouwen.

Ook de follow-up was uitstekend, mijn familie, vrienden en ik kijken ondanks het droevige moment terug op een hele mooie uitvaart.

 

 

Kees van Dongen Torman, Hilversum