Ervaring

Ik ben nog steeds een beetje verdoofd en aan het bijkomen van alle indrukken en emoties van afgelopen zondag.

Ik wil jullie hartelijk danken voor de goede zorgen voor zijn vrouw en de meiden en de coördinatie in de aanloop naar – en op zondag. Van alle uitvaarten die ik inmiddels heb meegemaakt was dit er eentje die er bovenuit stak door de warmte en persoonlijke benadering die jullie / Cavalli Uitvaartbegeleiding hanteren. Ik heb dat als uniek ervaren wat heeft geresulteerd in een unieke ceremonie. En de opening van Nicole is er ook eentje die ik nog nooit eerder zo mooi en persoonlijk heb gehoord van iemand die een opening verricht: echt heel mooi gesproken.

Begrijp me niet verkeerd als ik zeg dat ik hoop dat ik jullie niet snel weer zal spreken want dan is meestal de aanleiding niet goed. Echter ik kan wel zeggen dat als het dan toch zo is, jullie een diepe indruk op mij (en velen met mij) hebben gemaakt wat een volgend contact vanzelfsprekender maakt. 

 

Christiaan Lavooij, De Meern

Andere ervaringen

De uitvaartbegeleiding van mijn vrouw door Cavalli was tot in de puntjes geregeld, zij hebben mij en de familie praktisch al het werk in deze moeilijke tijd uit handen genomen.

Nooit op de voorgrond maar op het juiste moment met de goede suggesties, deze top dames waren op alles voorbereid en regelden alles en stelden een strak en duidelijk draaiboek op waarna alles op rolletjes liep.

Wilt u zich alleen op uw dierbare overledene richten dan kunt u de gehele uitvaart aan deze dames toevertrouwen.

Ook de follow-up was uitstekend, mijn familie, vrienden en ik kijken ondanks het droevige moment terug op een hele mooie uitvaart.

 

 

Kees van Dongen Torman, Hilversum

Nu we wat tot rust zijn gekomen, begint het langzamerhand door te dringen dat we een enorme hectische week achter de rug hebben. De week is afgesloten met een indrukwekkend afscheid van Evert.

En dit allemaal dankzij jullie fantastische en professionele ondersteuning.

Zelfs de zon scheen woensdagmiddag. Ook door jullie geregeld? Jullie hebben ons geweldig geholpen. Een dikke 10 plus. Chapeau!

Door jullie is het afscheid persoonlijker gemaakt. En jullie begrijpen in wat voor situatie men zich bevindt als er een geliefde overlijdt. We hebben enorm veel positieve reacties ontvangen. Rest ons nu om de vele kaarten te bekijken en de foto’s die gemaakt zijn tijdens het afscheid.

We wensen jullie veel succes toe met het mooie werk dat jullie doen.

 

Maarten en Wil, Hilversum